Telif Hakkı

Telif Hakkı

Bu sözleşme, bir Türkbükü Sandalet, tescilli markası olan ‘Türkbükü Sandalet’ (bundan böyle ‘turkbukusandalet.com.tr’ olarak anılacaktır) ile turkbukusandalet.com.tr sitesinde işlem yapmak isteyen ‘gerçek şahıs’ (bundan böyle ‘KULLANICI’ olarak anılacaktır) arasında, üye kayıt aşamasında akdedilmiştir.

Kullanıcının Yükümlülükleri

‘KULLANICI’, üye sıfatı ile turkbukusandalet.com.tr web sitesinde gerçekleştirdiği işlemlerde ve veri girişlerinde yasalara ve genel ahlak kaidelerine uyacağını, başvuru formunda belirttiği ad, soyad ile e-mail adresinin doğru olduğunu, ürün alışverişi sırasında belirttiği adresin doğru olduğunu, aksi halde yasal sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

‘turkbukusandalet.com.tr’a yüklenilmiş/kaydedilmiş olan ürünlerin basılması, sergilenmesi ve ticari olarak kullanımıyla ilgili haklar Türkbükü Sandalet'e aittir.

Resmî makamlardan Kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının www.turkbukusandalet.com.tr'nin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, www.turkbukusandalet.com.tr, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Sitede yer alan formların doldurulmuş olması, kullanıcıya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcıya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkânı vermez. Formlara eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, www.turkbukusandalet.com.tr'nin tanıtım çalışmaları sonucu sağlanabilecek imkânlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Kullanıcı, www.turkbukusandalet.com.tr web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.

Blog Yazıları