Nasıl Satın Alabilirim?

Lütfen iletişim bilgilerinizde belirttiğiniz telefon numarasının doğruluğundan emin olunuz. Siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numara ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

Seçtiğiniz ürün için ön sipariş (ürün henüz stokta yok ve gelecek olduğu tarih belirtilmiş olduğu durumlarda) veriyorsanız, siparişinizin gönderilmesi için bu ürünün tedarik edilebilir olması beklenecektir. Ürünlerin tedarik süreleri her ürün için ayrı ayrı belirtilmiştir.

Bu bilgiyi talep edilen ürünün sayfasında görebilirsiniz. Satın aldığınız ürün(ler) sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.

Dilerseniz fatura için farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Teslimatların gecikmesinde en sık karşılaşılan sebeplerden biri, adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceği için, fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onayla mayınız. Bazı durumlarda siparişinizin bankadan sözlü olarak teyit edilmesi istenebilir.

Bu durumda kayıtlı bilgileriniz yoluyla banka sizi arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Blog Yazıları